Hliníková okna a dveře

8Hliníková okna a dveře nabízíme především z kvalitního a osvědčeného hliníkového systému ALIPLAST.

Aliplast je světově známou firmou zabývající se výrobou hliníkových systémů.

Firma byla založena v roce 1984 a má několik závodů po celém světě. Sídlo firmy je v Belgii ve městě Loskeren. Kvalita hliníkových systémů je prověřena mnoha evropskými certifikačními orgány. Výrobky zhotovené ze systému Aliplast splňují nejnáročnější evropské normy na tepelnou a akustickou izolaci, odolnost proti zatížení větrem či odolnost na proníkání vody. Firma Aliplast má velice dobře vybavenou práškovou lakovnu s pokročilou technologií lakování. Se širokou paletou barev RAL existuje možnost lakování systému jak barvami matovými, lesklými neboo imitací dřeva.

Hliníkový okenní a dveřní systém superial :

Tento systém se vyznačuje zesílenou izolací. Stavební hloubka okenních a dveřních profilů je 75mm, okenních křídel 84mm. Tloušťka zasklení se pohybuje od 14 do 61 mm. Tento systém splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků zejména pro své tepelné a akustické vlastnosti.

Hliníkový okenní a dveřní systém Imperial: tvz. teplý hliník

Imperial je tříkomorový okenně- dveřní systém s přerušeným tepelným mostem. Systém je určen pro exteriérovou výstavbu. Součinitel prostupu tepla je v tomto systému 2,2-2,3 W/m2.Univerzálnost využití tohoto systému je dána jeho vhodnými parametry. Stavební hloubka okeních a dveřních rámů je 65mm, okeních křídel 74 mm. Tloušťka zasklenní se pohybuje od 4 do 51 mm. Je možnost široké nabídky doplňků samozaíračů , pákových ovladačů a jiné.

Hliníkový okenní a dveřní systém ECOLINE: vhodné do interiéru

Ecoline je systém bez přeušeného tepelného mostu, který je určen do interiéru. Ze systému Ecoline lze zhotovit různé druhy dělících příček, okna a dveře
Stavební hloubka dveřních profilů je 51 mm, okenních křídel 60mm. Tloušťka zasklení se pohybuje od 3 do 38mm. Systém umožňuje použití nejen klasických čelních dveřních závěsů ale také závěsů do drážky.

Použití :
  • pevné stěny, okna, dveře.
  • Okna: otevíravé, sklopné, otevíravo sklopné, sklopné-posuvné
  • Dveře : otevíravé dovnitř, ven, jednokřídlé, dvoukřídlé
TOPlist