Interiérové dveře

hInteriérové dveře dávají Vašemu domu viditelný styl. Proto je třeba vybírat velmi pečlivě ať již z pohledu estetiky nebo funkčnosti. Důležitým krokem výběru interiérových dveří je povrchová úprava, která dává dveřím vlastnosti, které od dveří vyžadujeme – většinou odolnost proti větru nebo odolnost proti mechanickému poškození .

Prodáváme a montujeme interiérové dveře osvědčených výrobců s garancí maximální záruky.

Interiérové dveře tvoří nedílnou součást interiéru. Interiérové dveře  oddělují jednotlivé místnosti od druhých a v neposlední řadě určují požadavek na estetický vzhled. Nabídka dveří tvoří širokou škálu interiérových dveří  včetně příslušenství a zárubní. V nabídce jsou křídla s lakovou, laminátovou úpravou v široké paletě barev, syntetickým a přírodním povrchem a také křídla s rámovou konstrukcí s přírodním povrchem.

Nejprve  je potřeba se rozhodnout kolik dveří potřebujeme a jaký typ dveří požadujeme. Každý z těchto typů dveří je vyroben z jiných materiálů a má jiné vlastnosti. Ke dveřím patří i zárubeň.

11Do místností, kde potřebujeme dostatek osvětlení volíme dveře prosklené. Dveře do ložnice nebo koupelny upřednostňuje každý zákazník jiný typ dveří . Plné kvůli soukromí a tlumení zvuku, nebo dveře částečně prosklené nebo celoskleněné v matném provedení skla, které dodají interiéru nevšední vzhled.

Další věc , kterou je potřeba posoudit, kterým směrem se Vaše dveře budou otevírat.. V případě, že už máte osazené zárubně, stačí se postavit před dveře na straně závěsů dveří. V případě nedostatku místa, mohou být dveře i posuvné. V současné době je díky úspoře prostoru stále větší zájem o posuvné dveře montované do stavebního pouzdra.

Zaměření rozměrů  je důležité pro správnou montáž. Pokud si na to sami netroufáte, rádi vám pomůžeme. Nejčastěji prodávané dveře jsou o rozměrech 80 a 90 cm / 197 cm, což je průchozí šířka a výška zárubně. Samozřejmě lze vyrobit i vyšší dveře.

Výběr povrchové úpravy záleží na tom, do jakých místností  budou dveře použity.Do místností s větší zátěží / např. koupelny / volíme povrch z odolnějšího materiálu, které nejsou tak náročné

na údržbu. Vzhledem k rozdílnostem v technologiích výroby použitých materiálů, z nichž jsou dveře a obložkové zárubně vyrobeny, nemusí být u povrchů vždy dosažena 100% shoda barevnosti dekorů. Toto se nepovažuje za vadu a nemůže být předmětem reklamace.

Základní povrchové úpravy křídel

Fólie Portadecor nebo CPL HQ laminát ( Continuous Pressure Laminate High Quality ) o tl.0,2mm.

Dýha

  • přírodní povrch
  • slabá vrstva vyrobená z masivního dřeva
  • Reálná struktura dřeva
  • Povrch krytý tenkou vrstvou transparentního, vodou ředitelného laku
  • Povrch vyžaduje citlivý a opatrný přístup při čištění dveří
  • Estetická špička pro náročného zákazníka

RAL

  • Stříkaná, vodou ředitelná barva
  • Velmi široká nabídka nejrůznějších barev

Značka PORTA

interier1VERTE – linie jsou kombinovány jednoduchou formou obdélníkového tvaru a teplými tóny barev Země aplikované povrchové úpravy. verte kolekce nám dovoluje, vybrat si typ skla a panelů a tím vytvořit plnou či prosklenou konstrukci a přinést tím více světla dle přání do pokoje.

Další skupinou jsou dveře  do technických místností /T echnické dveře/  to je nabídka skupiny Porta přizpůsobená tak, aby vyhověla nejvyšším technologickým požadavkům. Možnost individuální úpravy nabídky je bezesporu výhodou této skupiny dveří. Parametry, kterými se vyznačují technické dveře Porta, byly změřeny a potvrzeny v mnoha testech a zkouškách provedených v odborných laboratořích.

hJe potřeba také věnovat pozornost klikám a kování.  Pro vhodné zvolení kliky je vhodné si kliku vzít do ruky , zda při stlačení neřeže do ruky a je příjemná na dotyk. U dveří do koupelen a WC   je vhodné mít zámek ve dveřích k tomu určený /tvz . wc zámek /

Nabízíme produkty firmy Porta, která je již  20 let předním výrobcem dveří nejvyšší kvality. Je to firma prosperující v souladu se světovými trendy v designu a technologii výroby .

Katalog PORTA

povrchy

TOPlist