Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou efektivní ochranou proti obtížnému hmyzu. Jsou vhodné pro všechny typy oken a dveří. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním provedením se stávají i elegantním doplňkem.  Je však potřeba zvolit správný typ sítě. Díky široké nabídce typů si sna dno každý vybere nejoptimálnější  druh sítě. Zvolit  si zákazník může mezi sítěmi pevnými, otvíracími,  posuvnými, rolovacími okenními nebo dveřními. Síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna potažené plastem, které odolává vnějším vlivům a  nepodléhá korozi.  Standardně je dodávána v barvě šedé nebo černé.

KATALOG – sítě proti hmyzu

Hliníkové válcované profily jsou dodávány v bílé, hnědé nebo imitaci dřeva (dle vzorníku)..Sítě proti hmyzu se instalují na i do ostění. Pro obě varianty existuje několik způsobů uchycení. Všechny typy sítí se vyrábí na míru, podle přání zákazníka, takže zaručují dokonalé těsnění rámu na okně či dveřích a tudíž spolehlivě zabrání vniknutí hmyzu do místnosti.

Rám sítì je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí  sítě z okna.  Posuvné sítě v rámu jsou vhodné jak pro montáž na rám, tak i pro montáž do ostění. Konstrukce posuvných sítí se skládá z vnějšího rámu a jednoho nebo dvou pojezdových křídel sítí.  Nevyžadují žádný prostor pro otevření. Jejich výhodou je velmi lehký a tichý chod, příjemné ovládání a jednoduchá montáž.

montaz-do-osteni

TOPlist